środa, 18 kwiecień 2018 21:34

Nowa płyta The Twins już wkrótce - czego możemy się spodziewać ?

Napisane przez Agnieszka

Już wkrótce na rynku pojawi się nowa płyta zespołu  The Twins.

Face To Face - Heart To Heart, Ballet Dancer czy chociażby Not The Lovin' Kind, to tylko kilka tytułów przebojów tego niemieckiego duetu, założonego w Berlinie w 1980 roku przez Ronny Schreinzera i Svena Dohrowa. Kolejne lata i kolejne przeboje i oczywiście koncerty.

W roku 1984 zespól gościł na festiwalu piosenki w Sopocie , wykonując hity z płyty "A Wild Romance". W roku 1987, krótko po koncertach w ZSRR, "Bliźniacy" zawieszają działalność zespołu. Na szczęście nie na długo, bo już w roku 1991, grupa wydała album Classic Remixes, na którym znalazły się największe przeboje zespołu w nowych aranżacjach.

Rok 1993 przyniósł ostatnią płytę The Twins "An Impossible Dream", zawierająca oprócz nagrania tytułowego taki hit jak "Love Is Blind". Mogłoby się wydawać, że Swen i Ronny dadzą nam o sobie zapomnieć. Nic bardziej mylnego. Już pod koniec kwietnia ukaże się najnowsza płyta tej berlińskiej grupy, zatutułowana "Living For The Future".Najwięksi fani "Bliźniaków" juz mogą zamawiać to wydawnictwo w oficjalnym sklepie. A my możemy Was zapewnić, że nagrania z tej płyty na pewno pojawią się na antenie Radio Forever 80s.

 Album będziecie mogli kupić tutaj.

Dla przypomnienia  ich największy hit.

Czytany 7225 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 wrzesień 2018 06:15