poniedziałek, 10 lipiec 2017 23:20

Tylko u nas gorąca premiera najnowszej piosenki Ryana Parisa feat. Mauro !

Napisał Radio Forever 80s
Okładka najnowszego singla - 2017 Okładka najnowszego singla - 2017 Rayan Paris

Tylko u nas premiera najnowszej piosenki Ryana Parisa & Mauro. Koniecznie musisz ją usłyszeć.

Radio Forever 80s ma dla Was dzisiaj ogromną przyjemność zaprezentować najnowsze nagranie duetu... Ale to jakiego duetu!  Tych Panów napewno każdy z Was zna. Przypomnimy Wam w skrócie : Ryan Paris - Dolce Vita , Mauro - Bouna Sera Seniorina...
Można powiedzieć, że ikony muzyki lat 80 powróciły na nowo ale za to w jakim stylu !

Mauro ( prawdziwe nazwisko Spessot ) napewno każdemu kojarzy się tylko z jedną piosenką "Bouna Sera - Ciao Ciao". Dla tych którzy znają Mauro wiedzą, że nie jest to jego jedna piosenka którą miał na swoim koncie.

Ryan Paris - Najbardziej znany ze swojego przeboju z lat 80 "Dolce Vita" którym podbił nie jedno serce swoich fanów i nie jeden parkiet. Dziś Ryan postanowił się nie co reaktywować. Cały czas nagrywa nowe piosenki i występuje. Zachęcamy do posłuchania nagrań Ryana Parisa.

Ryan Paris & Mauro "Buona Sera Dolce Vita" - To właśnie to nagranie promujemy !

Addon Library Error: layout with id: 3 not found

Ci co już znają nowsze brzmienia Rayana Parisa zapewne zauważą, że ta piosenka przypomina wykonywaną przez niego kilka lat temu piosenkę o tytule "Parissien Girl", a to dlatego że przy obu nagraniach współpracował z nim Eddy Mi Ami. Najnowsze nagranie Ryana i Mauro możecie usłyszeć znacznie częściej w naszym radio. Mamy nadzieję, że nowe nagranie które  prezentujemy przypadnie Wam do gustu tak samo jak Dolce Vita. My tymczasem życzymy miłego odsłuchu i czekamy na Wasze komentarze.

We would like to thank Ryan Paris that he shared this song with us, grazie Fabio. Dziękujemy.

Czytany 2297 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 marzec 2018 19:31