Wiadomości muzyczne Radia Forever 80's

Bądź zawsze na bieżąco razem znami i swoimi ulubionymi wykonawcami

piątek, 07 lipiec 2017 16:15

Taneczne Hity Non Stop - już od 20:00

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Taneczne Hity Non Stop Taneczne Hity Non Stop Radio Forever 80s

Taneczne hity non stop to program w którym rządzi tylko  muzyka. Włącz radio i posłuchaj najwiekszych i narbardziej tanecznych hitów w Radio Forever 80's

 Witajcie ! Jak tam u Was z przygotowaniami do weekednu ? Macie już pomysł jak go spędzicie ? Jeżeli nie to my Wam podpowiadamy ! Włączcie od godziny 20:00 Radio Forever 80's i spędźcie ten czas razem z nami. Gwarantujemy dla Was doskonałą i specjalnie przygotowaną muzykę na piątkowy wieczór. Jeżeli macie w planach domówkę , bądź grila ze znajomymi koniecznie włączcie Radio Forever 80s. Zapewnimy Wam to co najlepsze w postaci muzyki lat 80, Italo Disco oraz Euro Disco !

Nie zabraknie także dobrego popu oraz dancowych kawałków. Jeżeli nie wiecie jak nas słuchać podpowiadamy, że u góry strony znajduję się pomarańczowy przycisk włącz radio - to dzieki niemu możecie słuchać naszego radia nie ustannie gdzie kolwiek jesteście.

Pozdrawiamy ekipa Radia Forever 80's

Czytany 281 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 lipiec 2017 20:13

RADIO FOREVER 80's POLECA

Copyright © 2017 Radio Forever 80's - Zawsze Sprawdzone Przeboje
Term & condition : Radio Forever 80s is not a commercial radio station and has no intention to get any incomes.It has only promotional quality.It was created by people who are a big fans of past decades music.Radio Forever 80s is a non profit web radio station.If you have any questions feel free to contact us using a contact form below.